Elementy zabezpieczenia ruchu

Regulacja przepływu ruchu – elementy zabezpieczenia ruchu H.M.R

W przypadku kierowania potoków ruchu odpowiednim rozwiązaniem są elementy zabezpieczenia ruchu H.M.R. Wspólny mianownik naszych barierek, słupków, pachołków i pylonów to: wysoka jakość wykonania, jak również niezwykle długa żywotność, także w przypadku zastosowania na co dzień.
Doskonałe prowadzenie: Nasze zabezpieczenia przed upadkiem wykonane z odpornego na działanie warunków atmosferycznych tworzywa HDPE są proste w obsłudze, zapewniają najwyższy poziom stabilności ustawienia, maksymalny przelot powietrza i tworzą jedyny w swoim rodzaju system, który w każdej chwili można połączyć i który nie pozostawia żadnych luk. Przebadana przez instytut BASt 7-letnia folia zapewnia bezpieczeństwo po odpowiedniej stronie.

Nasze słupki bezpieczeństwa, słupki skrajniowe i separatory ruchu posiadają pozbawione luzu łączniki i mogą być odłączane od podstawy bez użycia siły. Wypustki do układania w stosu umożliwiają łatwy transport zbiorczy, czopy służą do montażu lamp ostrzegawczych. Oczywiście do naszych słupków oferujemy także odpowiednie rury łączące.

W przypadku tymczasowego zabezpieczania ruchu drogowego zastosowanie znajdują nasze pachołki lub pylony. Różne materiały (guma lub PCW), jak również wysokości (500 i 750 mm) to odpowiedź na potrzeby z różnych obszarów zadań. Mogą być stosowane zarówno w sferze publicznej, jak również w korzystnej cenie wewnątrz zakładów.