Palety kombi

Wydajność przy montażu mobilnych ogrodzeń – palety kombi H.M.R.

Nasze opatentowane palety kombi to doskonałe rozwiązania do transportu ogrodzeń placu budowy i barierek. Umożliwiają one wyjmowanie na przemian ogrodzeń i stóp - tak szybko i łatwo, jak powinno to przebiegać w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu w ciągu kliku minut można zamontować lub zdemontować sto metrów mobilnego ogrodzenia. A to oznacza oszczędność czasu i kosztów!
Wszystko na jednej palecie: Dzięki naszym wysokiej jakości paletom kombi cały proces zostaje uproszczony:

W trakcie przejazdu ciężarówki wzdłuż odcinka montażu z niezwykłą dokładnością można zdejmować stopy i szczebelki w następujących po sobie etapach. W ten sposób powstaje mobilne ogrodzenie w ramach jednego przejazdu, element po elemencie.

Odpowiednio wyposażone palety kombi mogą zostać z łatwością podniesione za pomocą wózka i załadowane. Profile zapewniają przy tym bezpieczne podparcie dla wideł, zarówno wzdłuż, jak i w szerz.

W trakcie wyposażania szczebelki nakładane są z zachowaniem czystości i dokładności na tuleje, stopy umieszczane są osobno w przestrzeniach poniżej. Pierwsze i ostatnie szczebelki zamykają dolny obszar tak, że nie ma ryzyka przesunięcia się lub zagubienia stóp. Zintegrowany pojemnik przeznaczony jest do przechowywania akcesoriów, jak np. obejmy do ogrodzenia. Dzięki temu wszystkie części poruszane są tylko raz!

Dzięki bezpośredniemu kompletnemu montażowi nie ma ryzyka wypadku spowodowanego rozstawionymi najpierw stopami, ani też zagrożenia zmęczenia materiału wskutek najeżdżania.

Nasze palety kombi dostępne są w różnych wersjach i są kompatybilne z najbardziej popularnymi ogrodzeniami i stopami oferowanymi przez różnych producentów.