H.M.R. – gdy innowacja spotyka się z doświadczeniem

Jako prowadzone przez właściciela przedsiębiorstwo spółka H.M.R. Handels GmbH w ciągu 10 ostatnich lat wyrobiła sobie markę i stale powiększa swój udział w rynku.

Jesteśmy jednym z największych producentów nowoczesnych zabezpieczeń przed upadkiem, ogrodzeń, jak również systemowych rozwiązań zabezpieczenia ruchu. Wszędzie tam, gdzie na pierwszym miejscu znajduje się jakość i bezpieczeństwo, jesteśmy reprezentowani jako doświadczony producent i sprzedawca produktów na miejscu.

Na naszych produktach można polegać. Nasze własne projekty wprowadzamy bezpośrednio na rynek, począwszy od pomysłu, aż po produkcję seryjną we własnym zakładzie.

Przykładem mogą być innowacyjne systemy palet kombi, które wynoszą montaż ogrodzeń na nowy poziom: Dzięki paletom kombi stopy i ogrodzenia mogą być montowane i demontowane bezpośrednio z samochodu ciężarowego - kompletnie i w ramach jednego etapu, a wszystko to w ułamku czasu potrzebnego w przypadku zwyczajowego sposobu montażu.

Istotne jest dla nas indywidualne doradztwo. Jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany niestandardowymi wykonaniami - skontaktuj się z nami.
 
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!